להיות החקלאי של החיים שלך!

זה הזמן ללמוד את 4 השלבים לזריעת זרעים מנטליים בהתאם לרצונותיך – על פי גשה מייקל רואץ'

דוד בעלי היקר, שעוסק ביצוא של תבלינים טריים מישראל לארה"ב, אמר לי היום שעל מנת להגדיל את היקף היצוא שהוא עושה לקראת החורף, על החקלאים לזרוע ולשתול החודש…זה קצת הפתיע אותי, עכשיו? בחום הזה? ביולי אוגוסט?

התשובה היא כן, ואם בטבע עכשיו זה הזמן, אז כנראה גם אצלינו זה נכון: שבוע שעבר הייתי בהרצאה מרתקת בדיוק באותו נושא של גשה מייקל רואץ (המערבי הראשון מזה 600 שנה שקיבל תואר גשה משושלת הבודהיזם הטיבטי). אז במקום לחכות למועד נכון יותר, אולי בט"ו בשבט, החלטתי לכתוב לכם אותו עכשיו ככה בתימצות, כדי שכל אחד ואחת מאתנו, יזרע כעת את הזרעים של חייו, כך שיבשילו, ינבטו ויגדלו לכדי 3 הדברים בחיים שכולנו זקוקים להם וצריכים כדי להיות מאושרים: כסף שלא יחסר, זוגיות ו/או משפחה וכמובן אנרגיה ובריאות.

אז ככה, זה נורא פשוט ונדמה לי משיחות ככה עם אנשם סביבי השבוע כאילו כולנו כבר עושים זאת כל העת, רק שוכחים אולי שלב או שניים בדרך ולכן אנו לא זוכים להינות מהפרות של הזרעים ששתלנו.

השלב הראשון: צריך פשוט להחליט מה אנחנו רוצים!

יש להגדיר את זה בברור, בפשטות ולרשום את זה על נייר. לדוגמא: זוגיות, להכנס להריון, להגדיל את ההכנסות בעסק, לפתוח עסק חדש, להבריא, להיות מלא אנרגיה, למצוא עבודה חדשה וכולי…

השלב השני: צריך למצוא מישהו אחר שרוצה את הדבר שאתם רוצים!

ופה טמון אחד העקרונות החשובים ביותר להבנת כל העסק, כדי לטמון זרע חייבים אדמה, וכדי להטמין את הזרע המנטלי בתודעה שלנו לדבר שאנחנו רוצים, נניח שהוא הרצון להכנס להריון, אנחנו חייבים למצוא מישהו אחר שגם הוא רוצה להכנס להריון.

השלב השלישי: לעשות זאת!

כלומר, לסייע למישהו אחר שרוצה את אותו הדבר שאנחנו רוצים להשיג אותו. איך עושים זאת? פשוט קובעים איתו כוס קפה, פעם בשבוע או שבועיים, באופן קבוע, יושבים איתו, מקשיבים לו, מייעצים לו ומשתפים אותו.

והשלב הרביעי והחשוב ביותר שמייקל קרא לו: מדיטציית קפה, כלומר להרהר במפגש שעשינו עם אותו אדם בבית הקפה ולשמוח על כך. בכל ערב לפני השינה, כשאנו שוכבים פרקדן רפויים ונינוחים, לעבור על כל היום שהיה ולהרהר על כל הזרעים המנטליים הטובים ששתלנו היום כשישבנו עם אותו אדם בבית הקפה ובמודע לקשור כל מעשה טוב שעשיתי לזרע ששתלתי במודעות שלי שעם הזמן יגדל ויגדל ויוכפל ויתעצם וייתן את הפרות הרצויים לי.

ובהמשך לדוגמא שלנו: להרהר איך היום ישבתי בבית קפה עם ש. חברתי, הקשבתי לקשיים שלה להכנס להריון, ייעצתי לה מניסוני ומהידע שלי, הפניתי אותה לרופאה קוסמת בשם ד"ר לורטה ששמעתי שמסייעת לנשים עם בעיות פוריות להכנס להריון ובכך, טמנתי בתוכי זרע שיבשיל בבוא העת ויתממש בתוכי בהצלחה להכנס להריון.

עכשיו אתם בטח אומרים, אבל אני עושה כל הזמן דברים כאלו, עוזר לבן משפחה להקים עסק, נותן כסף למי שזקוק להלוואה להתחיל נתיב חדש בחיים, תורם כספים לגופים שונים נזקקים, מספק חברה לאדם בודד, מייעץ ועוזר לחברה שמנסה להכנס להריון ועוד ועוד… ואכן כולנו עושים את כל הדברים הטובים האלו, אך כמה מאתנו בעת שאנו עושים את המעשה, מודעים לכך שעשינו מעשה טוב שכזה ושמחים בכך, כמה מאתנו בלילה בשקט עם עצמנו עושים חשבון נפש, טופחים לעצמנו על הכתף על הזרעים הנפלאים שטמנו והחשוב מכל קושרים את הזרעים שטמנו לדברים שאנו רוצים שיצמחו לתוך חיינו?

אז יאללה, מהרו, אל תתעכבו, התבוננו בחייכם והחליטו על הדבר הראשון שאתם רוצים לזרוע כי ונסו אותו ראשון, התמידו ב- 4 השלבים והמשיכו להשקיע ולטפח את הזרע ששתלתם כל העת ואז פשוט תיווכחו איך הפרות מגיעים אל חייכם מבלי שאתם צריכים לרדוף אחריהם!

באהבה,

ליאת

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

סגור לתגובות.