מהי חרות?

תקשור לקראת פסח 2013–03–25

מהי חרות?

הקדמה – האביב כבר כאן

ילדת אור יקרה השלום לך והברכה, האביב בדרכו אל חבל ארץ זו שלכם ואת מתחילה לפרוח וללבלב אל אף שאינך עדין חשה זאת להיפך טוענת את כי חשה את אנרגיות נמוכות של תקיעות של כבדות של חוסר מעש, אך ההיפך הוא הנכון, היקום כבר פועם להתחדש וליצור ולהביא אל הפועל את כל שבליבך יקירה, חלקי הפאזל כבר נופלים במקומות הנכונים כפי שאוהבת את לאמר ואכן בדיוק כך נראה הדבר, לו הייתם יכולים לפתוח את עינכם השלישית ולראות את העולם שמעבר, מעבר למסך החשיכה והעננים המסתירים את הרובד החמישי שבו אנו פועלים. אל תוותרי, אל תיעצרי, המשיכי בתוכניותייך כי יום יבוא ותיתממשנה הן, אולי מעט שונה ממה שחושבת את אך בצורה מדוייקת יותר לך לבני משפחתך לתלמידייך וליקירייך. השכיתי ושמעי את לבלוב הטבע, את ציוץ הציפורים המברכות אותך לשלום את ריח הפריחה המציף כל חלקה בגנך, כל זאת עבורך לכבוד האביב, רק אצליכם העניין טיפה מתעכב ואילו אתם עדיין אינכם חשים אך הלבלוב והפריחה כבר כאן עמכם ועוד מעט ייצוא לאוויר העולם כך שגם אתם תראו ותחושו בעשייה שלכם.

מהי חרות, מהו חופש?

מהי חרות ומהו חופש שואלת את אותנו ואנו כאן לענות, זו היכולת שניתנה לכם בני האנוש לבחור בכל רגע ורגע את דרך ההסתכלות שלכם על הדברים. לעיתים אין בידכם הבחירה או החופש המלא לבחור סיטואציה כזו או אחרת, מלחמה, מחלה, אך בכל רגע ורגע חופשיים אתם ומחוייבים אתם לבחור מחדש כיצד תתבוננו על הרגע החולף ובאיזו דרך תבחרו לפעול ולהגיב, בדרך האוטומטית, של החושך, של הכעס והפחד שאפיינו את האנושות כל כך הרבה שנים חשוכות או בדרך החדשה של בני ישראל שכבר סיימו את ההליכה במדבר. דור חדש המה, דור אשר לא ידע את פרעה ואת מצריים ועל כן כשיר הוא לדרוך על אדמה קדושה זו, כך גם אתם, דור חדש המוכן עתה לקבל מחדש את מה שכבר כאן כביכול, אך לא ממש שייך רק לכם. אם תבחרו באור, בטוב, בנתינה בכבוד, הכל יינתן לכם, הכל ייראה אחרת, חייכם ישתנו מן הקצה אל הקצה והבחירה ביידכם בכל רגע ורגע לנטוש את הישן, את דרך ההסתכלות הישנה, את הראייה מתוך שהייה של 40 שנה במדבר ולהבתונן בדברים כבפעם הראשונה, להעריך אותם, לאהוב אותם לקבל אותם בידיים פתוחות, זו הבחירה, זהו החופש.

איך עושים זאת?

לנטוש את הישן, זה שכבר אין בו צורך, שכבר אינו משמש כי ראו לאן הגעתם כאשר דבקתם בו, ולהוציא מעמכם משהו חדש בכל הרמות, ברמת התזונה שלכם, הבריאות, ההתנהגות מול ילדכם, מול בני זוגכם, מול הוריכם ומשפחותיכם, בעבודתכם, בחזונכם, אל תספיקו לחלום ולשאוף ולתכנן. הרחיבו את תודעתכם עוד ועוד כי חסרת גבולות היא, אך זכרו לרסנה שתהיה היא יד ימינכם ולא אתם יד ימינה, כי זקוקה לריסון היא. ע"י ישיבה קבועה בשעה קבועה בכל בוקר, אלו יביאו במהרה לריסונה וליכולת להתעורר עוד ועוד היא מהותכם האמיתית וכולכם יכולים לעשות זאת ואמורים כי לשם כך הגעתם לארץ זו, לסיים השיעורים והלתעורר ליופי אורכם הקורן! אין זה מסע של עשרות ומאות גלגולים כי אם למסע הזה כאן ועכשיו בגוף זה, אך נדרשת מלאכה, נדרשת עבודה והתכוונות ורצון ואמונה ואז תבוא הישועה והיא לא תהייה מאתנו אלא מכם פנימה, כי בכל אחד ואחת מכם טמון אותו ניצוץ אלוהי שעליכם למצוא מחדש ולהתחבר ולהתאחד עמו במלוא הוויתכם ואז לסייע לשאר הברואים להגיע את הניצוץ בתוכם ללא הבדלי גזה מין דת לאום או כל העדפה אחרת, כל כולכם בני האנוש נתברכתם ביכולת זו ועכשיו הוא הזמן להביאה לידי מימוש!

על המפגש הצפוי בריף הדולפינים 4.4

לשם עבודה חשובה זו נתכנסתן 12 מטפלות ברוכות שכל אחת מביאה את אורה אל המרחב המשותף ואת אוצרותיה ואת ידיעותיה וחוויותיה מכאן ומהעבר ליצירת ענן או בלון אנרגטי חזק בעוצמתו שיקיף את הריף בנקודה חשובה ואנרגטית זו ע"פ כדור הארץ וביחד עם יצורי התבונה הדולפינים תשרו ותשכינו שלום באיזורכם הטעון, תרפאו בתוככם ובתוך בני ביתכם וסובבכם וכל האנשים היפים אשר יגיעו לתמוך בכם את השלום מבפנים את השלום הפנימי שבתוככם ואז ישפיע ויישפע הוא את הסביבה. חיות תבוניות אלו הגיעו למימד זה על מנת לסייע לכם ואילו אתם בני האנוש הורגים וטובחים בהם ומכחידים אותם עד בלי די מבלי לקבל מהם את תורתם. נצלו הזדמנות פז זו לחוש את עוצמתם חוכמת ולקבל כל מה שיעבירו לכם בין אם תבינו ובין אם לאו, חשיבות עצומה למידע זה וימשיך הוא לעבור אליכם בצורה גורפת ורחבה עוד ועוד ואתן תהיננה חוד החנית של המסר שיועבר איך להציל ולשמור על כוכב ארץ, איך לגדול ולגדל מבלי להרוג ולהכחיד מבלי לרמוס ולקטול, רק בעזרת האנרגיות העצומות הוידע שבתוככם תוכלו אתם להזין את כל באי ארץ ולא תזונה מן החי, כי אם מן הצומח ומן הים מן הפטריה והאצה ועד לזנים ייחודיים של ירק.

המשיכי להתמלא באורך, אל תפסיקי, התמירי גופך עוד ועוד והשפיעי ממך הלאה לסובבייך, זקוקים המה לאורך שלך שלא ידעך שיחלחל ויצמח על כל סובבייך. היי ברוכה בת אור יקרה, התמלאי באנרגיית האביב של עשייה ויצירה, של הבאת האור לכל פני הארץ, הכדור

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

סגור לתגובות.