שינויים באוויר…

אנשים יקרים,

החגים מאחורינו, שינויים דרמטיים של מזג האוויר, רק לפני שבוע עוד הדלקנו תנורים בסטודיו והיום כבר היינו עם מאוורר ואפילו הזענו קצת בתרגול – מדהים איך הכל סביבנו משתנה ואיך אנחנו מופתעים בכל פעם מחדש מכך שהדבר היחידי הקבוע סביבנו הוא שינוי. לעיתים אנו מסווגים אותו כטוב, כנעים ולעיתים נותנים לו תווית שלילית, אך הדבר עצמו שמגיע אלינו, אינו טוב ואינו רע ויחד עם זאת חבויים בו כל הדברים כולם. רק הדרך בה אנו מתייגים אותו (בהתאם להשלכות הטמונות בנו או במילים פשוטות יותר: צבע עדשת המשקפיים אותו אנו בוחרים לשים על עיננו), הופכת אותו בעיננו בלבד, למשהו כזה דווקא ולא אחר.

חודש חדש עומד בפתח ואני מזמינה את כל מי שלקח הפסקה בעקבות החגים או מסיבות אחרות, או מי שטרם התחיל, לעלות על מזרן היוגה ולתרגל בקביעות, גם אם זה פעם בשבוע, על מנת לשמור על האיזון הפנימי, היציבות והבריאות הפיזית והנפשית.

מבצע למתרגלים חוזרים ולבני משפחה, שיעור נוסף מתנה בחודש מאי – הזדמנות לבוא ולטעום בנוסף לתרגול השוטף שיעור חדש שטרם ניסיתם (קונדליני, איינגאר, ויניאסה, נשים רגוע)

בתרגולי היוגה אנו ממשיכים לצלול לעומק לתוך 8 צלעות היוגה של פטנג'לי. השבוע אנו מסיימים את העיסוק בחמשת היאמות עם המושג של אי-היצמדות (NON ATTACHMENT) ואני מזמינה אתכם לקחת את כל מה שאנו עושים ולומדים על מזרן היוגה לתוך החיים האמיתיים שלכם, כי שם קורה תרגול היוגה האמיתי, פשוט ע"י התבוננות בכל הדברים כולם כ"עד" מן הצד.

שמחה מאוד להזמינכם למפגש החודש שייחל ב- 10.5, יום שישי ב- 09:00 ועד 11:00 בבוקר שכולו בריאות הגוף הונפש בעזרת שני חברים מקסימים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם:

בחלק הראשון, דיויד סלייטר, DO אוסטיאופת שהגיע לארץ לאחר 25 שנים בקנדה ובעל ניסיון של 15 שנים בתחום הרפואה המשלימה, יספר וילמד אותנו מהי בכלל אוסטיאופתיה, למי היא מתאימה למה היא מסייעת וכיצד משתמשים בה לריפוי, כולל הדגמה ושאלות.  ראו מידע נוסף בקובץ המצורף. דיוויד: slatherapy@gmail.com

ובחלק השני, מיטל גוטליב, מורה לויניוגה מוינגייט, בעלת תואר ראשון במדעי החיים והרפואה מאונ' ת"א ומנחת סדנאות ופעילויות בתחומי הרוח והחיים, תוביל אותנו למסע אל תוך היוגה נידרה = שינת היוגי שהיא מצב של שינה עמוקה מודעת (דומה במעט אך הרבה יותר עמוק מההרפיה בתום השיעור) המאפשרת הרפייה עמוקה, השקטה ובהירות בכל הרמות, פיזי אנרגטי, מנטלי ורוחני. מיטל: ebodytosoul@gmail.com

כולכם מוזמנים, אין צורך בשום ניסיון ובודאי שלא צריך לסבול ממשהו פיזי או אחר כדי לשמוע ולהחכים וליהנות מהמפגש הזה ולצאת את סוף השבוע רגועים ונינוחים, כמו אחרי שינה טובה של כמה שעות איכותיות.

אנא הרשמו מראש בטלפון או במייל, שכן מספר המקומות מוגבל. ההשתתפות בעלות סמלית של 50 ש"ח למתרגלי יוגהמה, 60 ש"ח לאורחים.

לדעתי, אוסטיאופתיה היא ממש רפואת העתיד! באופן אישי, אני היום פחות ופחות עושה שימוש ברפואה הקונבנציונאלית ולוקחת את עצמי ושולחת את בני המשפחה המצוצמצת והמורחבת לדיוויד ולחברים נוספים מומחים בתחומם (הומיאופתיה, רפואה סינית, רפלקסולוגיה, שיאצו – תמיד שמחה לתת המלצות חמות על מטפלים נפלאים בסביבתנו שאת כולם אני מכירה באופן אישי) לטיפול במגוון דברים שלהם אין תמיד מענה ברפואה הקונבנציונאלית.

ולסיום, עם חלקכם כבר חלקתי בשבוע שעבר את הכאב והצער הרב עם פטירתה של חברה יקרה, מתרגלת בסטודיו, גילי שקד פורז, לאחר שנחלמה כשנה בסרטן שנאחז ולא ויתר.

שולחת מכאן חיבוק חם ותומך לאוהד, בעלה ותנחומיי הכנים לכל המשפחה שלא תדע עוד צער.

וכמו גלגל שסובב לו, נולדו לנו בשבועות האחרונים כמה תינוקות יוגיים לכמה הריוניות מקסימות: ליסה, אורית, פז, גלינה, דנה איריס וגל. שולחת מכאן את ברכותיי ואהבתי ומאחלת לכולכן שתשכילו להינות מכל רגע ורגע עם ילדכם, כי החיים חולפים מהר מדיי ואיננו יודעים מה צופן לו העתיד, אז להיות וליהנות כאן ועכשיו מהרגע הנוכחי, גם אם לעיתים הוא עשוי להיראות קשה או מורכב, הכל טמון בדרך בה אנו תופשים אותו והבחירה בידנו.

מאחלת לכולנו רק ימים טובים והכי חשוב בריאות הגוף והנפש!!!

ליאת

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

סגור לתגובות.