הדרך אל החופש – חלק שני ואחרון!

בפוסט הקודם, סיפרתי לכם איך במוחי החלה להתבשל השאיפה לצאת לחופשה עם הילדים בקיץ ואיך באדיבות חברתי קלאודיה, גילינו שאפשר להשכיר את הבית באתר AIR B&B ולקבל עליו כסף בזמן שאנחנו יוצאים לחופש במקום אחר.

אז הנה ההמשך: אז ככה, אם אין לכם בעיית היקשרות (attachment) לבית שלכם ומה שבתוכו, (ואם עדיין יש לכם בעיית היקשרות, בואו אליי לתרגל יוגה :-) זה ממש ממש פשוט! פותחים אקאונט באתר, מתארים את הבית בכמה שיותר פרטים, חושבים על מחיר הגיוני ליום, שבוע וחודש (אפשר קצת לעיין באתר על בתים דומים ולראות מחירים שאנשים גובים), בוחרים את הזמנים המתאימים לכם ביותר, לא שוכחים להתנות דברים חשובים לכם (לדוגמא: ללא עישון, עלויות ניקיון בנפרד בכניסה וביציאה, חשמל ומים בתשלום על פי מונה) מעלים את התמונות, עושים send ושולחים ליקום בתחושת הכרת תודה בלב, כאילו כבר קיבלתם את מה שרציתם.

לא עברו יומיים והתשובה הראשונה הגיעה מאיטליה, היינו כל כך מופתעים שלא הזדרזנו לענות (אך כן הזדרזו מייד לענות כי כך הדרוג שלכם באתר עולה, לפי הזמינות ועוד קריטריונים), ומיד הגיעה שאילתה נוספת מזוג ישראלי, מסתבר שהם שכנים שלנו מהאיזור רק כרגע גרים בחול ורוצים בית קרוב לחברים שלהם לשלושה שבועות בקיץ. אחרי שהחלפנו כמה מיילים הסתבר גם כי אנו מכירים דרך קרובים משותפים ותוך יומיים העסקה נסגרה באופן עקרוני.

עכשיו נותר לנו רק לחפש לאן לנסוע, למצוא כרטיסים לתאריכים המדוייקים ולראות איך אנו משתמשים בכסף שנקבל לכיסוי ההוצאות של החופשה. וכמו תמיד, כשהדברים צריכים לקרות וכשהכל מדויק, היקום, הבריאה או איך שתרצו לקרוא לה, מסייעת והכל מסתדר בקלות וביעילות מרובה ואכן כך היה. אז זהו, הכל קרה תוך חודש, מרגע המחשבה ועד התכנון והביצוע!

עכשיו אנחנו כאן, בפוקט תאילנד, במלון סרניטי ריזורט המדהים, אחרי יום שמשי קסום בחוף kata המיועד במיוחד לגולשים, שולחים לכולם אהבה וארנגיה טובה והכי חשוב באמת להאמין שאתם יכולים! אפשר להתחיל ולדמיין ולהביא לחייכם דברים קטנים ולראות שמצליח ואז להגדיל ואפשר כן ללכת ישר בגדול, להתמרכז להתכוונן ולזרום, ומה שצריך לקרות קורה בקלות, ומה שלא, כנראה צריך עוד כיווננים.

רוצה להודות לכל מי שסייע במלאכה, בדרך אל החופש:

הדס שהטעינה את העניין בליבי ובמוחי וקלאודיה שלימדה אותנו שאפשר לצאת לחופש ולקבל על כך כסף :-)

הדיירים שאהבו את הבית שלנו ובחרו אותו לחופשה שלהם בישראל

ההורים שלי הנפלאים על העזרה בנקודות, בביטוחים, במימון השמירה על הכלבים

משפחתי הרחבה יותר על המלון המדהים בפוקט

צביה הסוכנת נסיעות שלנו , על הטיפול בכל סידורי הנסיעה

דוד על שהוא זורם איתי בכל מאוויי ושעבודתו מתאפשרת מכל מקום בעולם

לתום יהלי ובן על מי ומה שהם בחיי

לליסה היקרה שהחליפה אותי בסטודיו בעת היעדרי ואחרונים,

לכם תלמידיי וחבריי היקרים על שמאפשרים לי אתם יום אחרי יום לעשות את הדבר שאני הכי אוהבת ולחלוק את האהבה הזו אתכם! נמסטה, ליאת

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

4 Responses to הדרך אל החופש – חלק שני ואחרון!

 1. says: דוד פ

  כתבה מופלאה
  אוהב אותך!

 2. ליאת אהובה, הסיפור שלך ושלכם מרגש ומעורר השראה.
  תאילנד קוראת לי, אין ספק :)
  מהסיפור שלך אני חשה משבים חזקים של יצירתיות, שמחת חיים והרבה אהבה.
  תודה לך על השיתוף
  באהבה וחיבוק רחב
  דורית

 3. says: נאוה

  ליאת יקירה, נשמע גדול !תודה על השיתוף בחוויה והרעיון הנפלא,
  את פשוט נהדרת, כולך אור ואהבה,
  הנתינה שלך אין סופית והדרך שלך רכה ואמיתית.. אכן, הכל יכול להיות פשוט יותר,
  אם רק נתכוונן, ונתמקד ונאמין שאפשר..
  חיבוק גדול, נאוה מדיקס

 4. says: ורדה יעקוסי צלניק

  ליאת יקרה,
  תודה על השיתוף, הוא כל כך משמח, ואותי גם מאוד ריגש!
  אצור קשר בפרטי,
  בינתיים שולחת חיבוק.