יציאה מעבדות לחירות

שלום יוגים יקרים,

בשנה שעברה עם הגעתו של האביב, עסקתי בעיקר בניקוי ובפינוי פיזי על מנת לאפשר לדברים חדשים להיכנס, הפעם האביב שכבר נמצא עמנו זמן מה מביא עמו תחושות אחרות, יציאה מעבדות לחרות, מ"המדבר" האישי של כל אחד ואחת מאתנו. לאחד, זו עבודה שבה אינו מאושר וממומש, לאחר מערכת יחסים לא בריאה או מתאימה, לאחת חיפוש אחר החצי השני ולאחרת שפע ופרנסה. לא משנה באיזה מדבר אתם תקועים, הבשורה הטובה היא שניתן לצאת ממנו והכל בידיים שלנו.

הכול קורה כאן ועכשיו, אנחנו חושבים מחשבה והנה היא קורמת עור וגידים ומתממשת, מעלים בראש אדם מסוים שלא נתקלנו בו זמן רב, והנה הוא מופיע לפנינו. אם נשכיל במודע לעשות את הבחירות הנכונות, לנטוש את השלילי, את הצמצום, את החסר, את השיפוטיות, הביקורתיות, הקנאה, הכעס והפחד, ולבחור באור, אהבה, שמחה, אמונה, כבוד הדדי והכרת תודה, נוכל סוף סוף לסיים את המסע במדבר ולצאת לחרות אמיתית, כזו שתכניס לחיינו את הבחירות המודעות שלנו והרצויות עבורינו ולא אלו שבמקרה נחשבו על ידנו.

נצלו את הימים הבאים עד לחג ובזמן החג, להתנקות ברמה המנטלית מכל מה שאינו משרת אתכם יותר, ובחרו במודע כל מה שתרצו להכניס לחייכם, שמרו על הבריאות, על תזונה מאוזנת, על שינה ראויה, על שהייה מרובה בטבע, על עשיית דברים מהנים עם האנשים היקרים לכם, תרגלו יוגה, מדיטציה, או כל פעילות אחרת המשלבת גופנפש והתחברו עוד ועוד לאני האמיתי בתוככם.

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

סגור לתגובות.