אנחנו הבוראים של המציאות שלנו

שמחה לשוב אליכם עם כוחות מחודשים, לאחר חופשה משפחתית מדהימה על הים האדריאטי בקרואטיה…

מקווה שעברו שבועיים נעימים ושפויים, ושאספתם אנרגיות לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה.

על הסירה, הספקתי לסיים שני ספרים מדהימים שהשאילה לי עדי המקסימה והם מצטרפים לסדרה ארוכה של ספרים עליהם המלצתי בשיעורים ובאתר. הראשון הוא: הרוח היא אימי/בר הרט והשני: ארבעת עקרונות הבריאה/גון ל. פאיין. מתוכם, בחרתי מסר אחד שחוזר על עצמו ומתאים ביותר לתחילת שנה והוא:

"אנחנו הבוראים של המציאות של עצמנו" כל מה שמופיע בסרט חייכם כפי שהוא מוקרן מולכם כעת הוא יצירה שלכם, גם הדברים הטובים וגם אלו שפחות. אתם המפיקים, הבימאים והשחקנים הראשיים של הסרט הזה של חייכם ואם תבינו זאת תוכלו גם לשלוט בתסריט ולשכתב אותו כך שיהיה התסריט הטוב ביותר. ככל שנבין זאת מהר יותר, כך ייטב. רק שליכולת הבריאה הזו יש חוקים:

1. אי אפשר לזמן משהו שאנחנו לא רוצים, כי היקום אינו מבחין בין כן ולא, זמנו הכל על צד החיובי ובהווה כאילו הוא כבר שלכם (לדוגמא: במקום לאמר, אני לא רוצה להיות חולה, אמרו, אני בריא) אז כדאי להתחיל ולאמר לעצמנו מה אנו כן רוצים בחיים שלנו וראו כמה זה לא פשוט כי אנחנו כל כך רגילים לאמר מה לא…

2. כדי שהבריאה הזו תעבוד, יש להפנות אליה אנרגיה = מחשבות. כלומר, אם אני רוצה משהו שיהיה נוכח בחיי, אני צריכה לדמיין אותו ולחשוב עליו ולחוש כאילו הוא כבר אצלי ולא לסתור אותו עם מחשבות מנוגדות או סותרות. (לדוגמא: שפע ושגשוג כלכלי ממלאים את חיי, אבל אם אחשוב ואפנה אנרגיה למינוס בבנק, הוא כנראה רק יגדל…)

3. החוק השלישי הוא כמובן הכרת תודה, על כל דבר, על כל היש שמסביבי, על מי שאני, על גופי, נפשי ונשמתי, האנשים בחיי, ה כ ל!

אז אני מציעה לכם, אפילו עם ילדכם לעשות תרגיל קטן, לשבת יחדיו ולכתוב רשימה של דברים שהייתם רוצים שיהיו נוכחים בחייכם בשנה הקרובה. זיכרו, לא להשתמש במילה "לא" הכל צריך להיות בלשון חיובית ואז הפנו לרשימה הזו אנרגיה רבה, חיזרו אליה בכל יום בערב לפני השינה, הרהרו בה והפנו אליה הרבה אנרגיה עד שתראו אותה מתגשמת לתוך חייכם. 

בהצלחה ושתהיה לכולנו שנת לימודים נפלאה!

ליאת.

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

סגור לתגובות.