בקשה לשנה החדשה!

אז מה מאחלים לשנה אזרחית חדשה?

אז מה מאחלים לשנה אזרחית חדשה? אפשר לאמר שהיא בכלל לא שלנו, אז מה הטעם? ואפשר גם לאמר שאנחנו כבר יודעים שהכל קשור להכל, לכן המעבר הלילה בחצות לשנת 2012 בהחלט ישפיע גם עלינו ולכן כדאי וצריך להתבונן פנימה ולהיערך. לא לאסונות טבע, או להמשך מפולות של משטרים אנכרונסטיים ומלחמות (כי אלו יקרו גם בלעדנו), אלא דוקא לשינוי, להזדמנות, להתכווננות לתדר החדש ששנה זו מביאה עימה.

מאסטר גרמוק אמרה פעם בסדנא שהייתי בה לפני יותר מחמש שנים שאנו נכנסים לעידן חדש, אקווריוס אייג' שמו ועלינו להתאים עצמנו לתדרים החדשים שהוא מביא עמו. דמיינו שאתם מתעוררים בבוקר ובתוך אוזנכם קול רועם של מוסיקת רוק כבד במיוחד, האם זה ינעם לכם? אולי לחלקכם כן (הצעירים שביננו או ילדנו שכבר נולדו עם התדר החדש בתוכם) אך לרובנו, לא ממש.

מה נוכל לעשות? נוכל להתחיל להיפתח למוסיקה הזו ולהסתגל אליה או לנסות למצוא מקום אחר בו המוסיקה שונה. כך גם בעולם האנרגטי, התדרים שמסביב הולכים ומשתנים ואנו יכולים במובן מסויים לבחור באחת משתי דרכים: להתאים עצמנו לתדרים החדשים או לסרב להשתנות ולדבוק בישן (ולקוות לטוב…)

אז אם אתם עד קוראים, כנראה שאתם מהסוג שמוכן להסתגל ולעשות שינוי ואז נשאלת השאלה איך עושים זאת, מה צריך לעשות כדי לשנות את התדר? והתשובה פשוטה מאוד: א ה ב ה. האהבה היא ההיפך מפחד, היא ההפך מכל הדברים שגורמים לנו להסתגר פנימה בתוכנו, לשים חומות מבוצרות ולחיות כלואים בתוך עצמנו ולחשוב שאנחנו יחידים במיננו. רק על ידי המסת החומות, הצצה מתמדת פנימה אל היהלום שבפנים, לב פתוח והבנה שבתוך כולנו נמצא אותו יהלום מדהים ואינסופי, נוכל לצלוח את השינוי הזה, להעלות את התדר ולצאת ממנו מאוחדים יותר, אוהבים יותר, מוקירים יותר, מעריכים יותר, מגינים יותר את כל מה שסובב אותנו, האדמה, החיות, הצמחים, האנשים, היקום כולו.

נשמע מופרך, נשמע גרנדיוזי? ממש לא, כל אחד ואחד מאתנו יכל להשפיע על איך העולם שלו ייראה, ואם כולנו נעלה את התדר ונאהב אבל באמת, ונחשוב על העולם המופלא שיכול להיות סביבנו, זה אכן העולם שניצור. כי הרי מחשבה יוצרת מציאות ולהיכן שהמחשבות שלי הולכות לשם הולכת גם האנרגיה. אז היום בחצות בזמן שנתנשק עם אהובנו, נוכל גם לעצום עיניים יחדיו ולכמה רגעים לדמיין את כדור הארץ שלנו, כעולם מופלא של יצורים אוהבים, החיים בשלום ובאחווה, בשיתוף פעולה הרמוני עם עולם החי והצומח, כאשר שפע אינסופי מקיף אותנו וממלא אחר כל צרכינו. כמה שזה פשוט…

את התרגיל הזה אפשר לעשות כל יום, כמה פעמים ביום, זה יכול לקחת דקה ולא יותר. אפשר גם להתחיל לתרגל את המדיטציה הזו בנוגע לדברים הקטנים בחיינו וכך לאמן את המוח שלנו להתמקד באמצעות ויזואליזציה. אתם יכולים לבחור דבר מה שאתם רוצים לברוא בחייכם (בתנאי שהוא מביא הרמוניה) לשבת במקום שקט ולהתמקד במחשבה זו למשך כמה דקות. זה יכול להיות אהבה חדשה שנכנסת לחייכם, בריאות וחיוניות, שפע כלכלי או בית חדש. ברגע שבחרתם זאת, דמיינו את התרחיש הטוב ביותר, אפשרו להתרגשות למלא אתכם ולבסוף אמרו תודה כאילו הוא כבר מומש בחייכם. אם מחשבתכם נדדה, חזרו והתמקדו בחלום שלכם וכתבו את הדברים בעת שסיימתם.

הדלאי לאמה אמר: האושר שלי יכול לבוא רק מהאושר שלך, אני יכולה להיות בשפע, רק אם אתה בשפע. אנחנו כבר לא יכולים לחיות רק בשביל עצמנו או בשביל המשפחה המצומצמת שלנו, אלא אנחנו מתבקשים להיות האחד בשביל השני, אפילו אם השני הזה נמצא בצד השני של כדור הארץ. אנחנו מתבקשים להיות דיירי היקום כולו ואת זה נוכל לעשות רק אם נפתח את ליבנו!

היוגה היא רק אחת הדרכים לעשות זאת, כי בנוסף לפתיחה של איזור הלב ע"י התנוחות הפיזיות, אנחנו עובדים ומתרגלים גם את המיינד ומרחיבים את התודעה האנושית וזה ישפיע על כל הרבדים בחיינו: נחוש בריאים יותר, מלאי אנרגיה, מערכות היחסים שלנו תהיינה בריאות יותר, נהיה יותר יצירתיים בעבודה שלנו, נחיה בשפע מבלי לפגוע ולהרוס ונוכל לדבר את האמת שלנו ללא פחד – זה מה שטומנת בחובה שנת 2012 וכולכם מוזמנים להצטרף אל מה שהיא מביאה עימה.

שנה טובה ומליאת אהבה!

ליאת

הפוסט הזה פורסם בתאריך Uncategorized. קישור קבוע.

סגור לתגובות.