תקשורים

את קורס התקשור שלי עברתי בהנחייתה הנפלאה של ענת קופרמן לפני כשנתיים, מאז אני יושבת לי אחת לשבוע שבועיים ובעת המדיטציה היומית, מתחברת לרקעי השביעי ומבקשת את המסר הנכון ביותר עבורי כעת. מצרפת לכם בשמחה את התקשורים האחרונים שקיבלתי, בתקווה שתקראו ותקחו מהם את המסרים המתאימים לכם ואת הכלים להתקרב עוד ועוד למהותכם הפנימית העמוקה. באהבה, ליאת

5.11.2013 במסגרת מ.ת.ת – מפגשי תרגול תקשור ביוגהמה, המתקיימים אחת לשבועיים ביימי שלישי בבוקר

תקשור שקיבלתי בנושא הכנת הגופים לחג החנוכה הקרב ובא

ברוכה בת אור יקרה, אל מן השמיים אנו נענים לך, מן הרקיע השביעי ושבעת הרקיעים שמתחתיו, ברוכות אתן בנות אור יקרות על שלא מוותרות אתן, נפגשות אל אף יומכן העמוס בשעה מוקדמת זו ומתחברות אתן אלינו, אל הוויתכן. נעביר לך מסר אל הבריאה כולה על כך שהעת קריבה, שהתדר עולה ושעליכם להמשיך ולהכין את הכלי שלכם. בקרוב יחול חג החנוכה, בו חנך ה' אתכם ועליכם לעשות הכנות כדי להיות מסוגלים להכיל את הבריאה, להכיל את האור הגדול למשך 8 ימים, 8 ימים בהם אתם תהיו משואות האור, אתם תהיו נס כד השמן שלא יבש, כי השמן בתוככם קיים הוא עד בלי דיי ואש הבעירה, היא אהבה אינסופית ומהרגע שהתחברתם למעין נובע זה, לעולם לא ייבש יותר ומרגע שהדלקתם את נקודת האור שבתוככם לעולם היא לא תיכבה, ההיפך הגמור, תוכלו להאיר באש הפנימית שבקרבכם עוד ועוד לבבות כשיהיו שם מוכנים לכך. ועל כן תבורכנה בנות אור יקרות, אכן נושאות אתן לפידים של אור המאירים את הדרך לא רק עבורכן אלא עבור כל הצועדים אתכם ואחריכם כי כך הדבר. מישהו מכם מאיר את הדרך ואז מוארת היא כבר לבאים אחריו עד אשר כל בני האנוש יהפכו להיות נושאי לפידים, בני ובנות אור שנקודת האור בליבם נדלקה ולא תיכבה עוד.

אני שואלת: "מה עלינו לעשות כדי להתכונן?"

שואלת את ונען, בתנו היקרה, ההכנות נמצאות בכל 3 הרבדים: הפיזי הרגשי והמנטלי. לעיכם לעשות ניקוי והיטהרות ולדאוג לשים את תשומת הלב על דבר שמכניסים אתם פנימה, כל מזון, כל רגש, כל מחשבה, שכן לאלו השפעות גדולות מאוד על טבע הרטט שירטוטו בכם.

מזון שאינו נקי, ימשוך אל גופכם הפיזי מטה לכוון של כבדות, עייפות ואף חולי ואילו מזונות הקרובים לאדמה, הנקיים מחומרים שאינם מן הטבע ירומם ויתמיר, יחזק ויתמוך בכם. בדומה כך גם עם הרגשות והמחשבות. עליכם כבר להבין כי הרגשות ניתנו לכם ככלי, כלי המחבר אתכם לגופכם הפיזי שאותו קל לכם להבין ולהתחבר. ברגע שרגש שלילי מציף אתכם מיד חשים אתם זאת בגופכם, אך במקום לאחסן אותו שם וליצור חסימה אנרגטית, עליכם להיות מודעים שאין הוא נכון וטוב עבורכם, לבצע מייד התמרה תוך כדי התבוננות עד שיתפוגג ולהמשיך הלאה. ואילו כשרגש חיובי מציף אתכם, חשים זאת אתם בכל מאודכם, תנו לו להציף ואז שחררו גם את האחיזה בו ואחרון אך החשוב ביותר, היו מודעים לכל מחשבה ומחשבה הנחשבת על ידכם כי משקל עצום להן. ומרגע שנכנסה מחשבה שלילית, מייד הפיגו אותה בשטף מחשבות חיוביות באותו נושא אפילו אם מרגיש לכם הדבר מאולץ ולא אמיתיץ בתחילה יהיה זה קשה, ובהמהמשך, משחק פשוט, עד שבמהרה לא תגענה עוד מחשבות שליליות וכך יותמר גופכם והוויתכם סופית לאור ותוכלו להיות אותו מיכל, אותה חנוכיה, שבוערת ומאירה 8 ימים ללא צורך בשום אור חיצוני, בשום מקור חיצוני, רק מהאור האינסופי שהוא הוויתכם!

היי ברוכה בת אור יקרה, היו ברוכות אהובות, הכינו גופכם לבאות.

תקשור מה- 23.9 לפני שמחת תורה – תקשור בנושא הצאקרות

אישה יקרה ברוכה הבאה למשכנך, הרי זה הרקיע השבעי שבו את הולכת מעת לעת ואליו את מגיעה כדי להתמלא בתדר חשוב זה ברוכה השבה ברוכה תהיי, שבי עמנו  ברקיע השביעי והטמיעי בגופך את האור, התדרים הידע, היזכרי נא בכל אשר נשמתך ידעה ויודעת היא וכך תוכלי להעביר ידע זה הלאה למכרייך, אהובייך, ותלמידייך הרבים שימשיכו לצבוא סביב דלתך וליבך הפתוח.

התמלאי בתשרים היורדים עלייך הצבע האדום מחבר אותך לעולם החומר שכן רגלייך צריכות להיות נטועות יציבות בעולם זה על מנת לשמור על האיזון. שני מגיע הצבע הכתום שמאיר בך את כל היצירתיות המיניות האמהות יצירה אלוהית שכמוך שאין דבר העומד בפניה ויכולה הנפש היצירתית שלך ליצור לשנות ולעשות הכל רק בכוח האמונה וההתמדה. שלישי מגיע הצבע הצהוב עולמם של הרגשות שבתוכך שבאים לתת לך קריאת כיוון האם את נוהגת ופועלת בהתאם לדרך שהותוותה עבורך. כל עוד מליאת אנרגיית את ורגשות חיוביים ממלאים אותך – צועדת את במקום הנכון וברגע שאת חסרה את הצהוב, אצל רגשות שלילים מציפים- סימן ברור הוא שמשהו אינו פועל כשורה, שסטית מן הדרך מן  האמת הברורה והידועה רק לך, ונזקק שינוי לעיתים קטן ולעיתים משמעותי. הבא בתור הצבע הירוק עולם ומלואו של אהבה וחמלה שבלעדיהם עולמכם ייחרב הוא. חסרים אתם כל כך בצבע זה ובחומר זה בליבכם עד כי אינכם רואים את השכן, את הדר לידכם, ככל שיהיה קרוב הוא אליכם נעדרים אתם מלראותו אלוהי כמותכם. השכילו לפתוח ליבכם בעזרת תרגול בעזרת מדיטציה בעזרת מתן בסתר, בעזרה לזולת על מנת שליבכם ייפתח עוד ועוד ויהווה לכם את הגשר בין החומר לעולמות העליונים של הרוח.רק משגשר זה נפצח ונפרס עבורכם עולים אתם למדרגה הגבוהה יותר בדרככם ובתוכנית האלוהית שבחרתם עבור עצמכם טרם ירדתם לעולם זה. והנה מגיעה לה הקרן הכחולה, הצבע הכחול התקשורת שמצד אחד כאילו חזקים אתם בה ומצד שני כה חסרים שכן תקשורת זו שאתם משתמשים בה אינה שלכם, אינה האמת שלכם כי אם אמת של מישהו אחר, מישהו אחר המדבר כביכול במקומכם. השכילו להתאחד ולמצוא את האמת שלכם ולדבוק בה, לא של הוריכם, לא של חבריכם, שלכם בלבד. זקקו אותה, מיצאו אותה, התענגו עליה ואז תהיה היא כחץ שלוח מלא באהבה החוצה לכל כיוון אליו תשלחו אותו, בעבודה בלימודים בחייכם האישים למשפחה, יהיה הוא מלא באמת שלכם ועל כן ייגע הוא בליבם של הסובבים אתכם. כל עוד החץ השלוח הוא אינו האמת שלכם, ייחטא הוא מלהגיע ללבבות האנשים שאתכם ותמשיכו לחשוב שמתקשרים אתם עם העולם אך בעצם משקרים אתם לעצמכם ש.ק.ר-ק.ש.ר.
והנה אט אט מגיעה לה הקרן הסגולה האינטואיציה והחוכמה העתיקה שבתוככם שמחברת אתכם לחוכמת הנשמה לחוכמה האלוהית, לתוכנית כולה. בעזרת מרכז זה תוכלו מעת לעת להבין יותר מה תפקידכם, מדוע חיים אתם כך או כך, לראות ולהבין שהכל חלק הוא מהתוכנית הגדולה יותר והכל כדי להגשים את מה שבאתם לעשות פה לפני שירדתם לעולם. כך, בעזרת אימון ותרגול מדיטטיבי והתמלאות בקרן האינסוף ישירות למרכז זה תוכלו להיטיב להשתמש בו ולשמוע את קולכם הפנימי ולהתחבר לאני הפנימי שבתוככם וכן להתחבר מעלה למשאת נפשתכם לנשמתכם הגבוהה. ואם כל זאת תעשו, החיבור לעולמות עליונים יהיה קל הוא ויסייע בידכם וייתן מענה לכל משאלותיכם ובקשותיכם, וצאקרת הכתר שתיפתח היא אל האינסוף תמלא אתכם כמיכל פתוח כל העת מן השמיים מו האינסוף מו הרקיע השביעי בסיוע ובתמיכה ובאינסוף אהבה על שעושים אתם את הדרך, הדרך המדויקת עבורכם כל זאת אהובה ספרי לאנושות שכן צריכים הם לדעת זאת ולהיזכר ולעשות. היי ברוכה. אמן

פברואר 2012 – תקשורים בנושא הצ'אקרות

צ'אקרת הבסיס – מולהדהארה – אדמה, אדום – הישרדות

אדמה, סופגת היא עוד ועוד עד שאינה יכולה להכיל יותר ואז מתחילה היא לעוד, כך גם גופכם, יציב הוא ואיתן כל עוד מזינים אתם אותו כראוי ודואגים לו, אך אם משהו נשמט מחייכם, כאילו נשמטה האדמה מתחת לרגליכם. זיכרו היא שם תמיד, חמה, פוריה, מכילה, מתמירה וכל השפע בתוכה לכסות את כל הרעב והחולי בעולמכם, אך עליכם לעשות את העבודה ולחברה ולאזנה עם הלב, עם הירוק. החום עם הירוק, ההזנה עם הצמיחה, הבסיס עם התוצאה, האדמה והצומח. אזנו צ'אקרה זו בתוככם עם צ'אקרת הלב  ואז לא תדעו מחסור מהו, אהבו ופתחו את ליבכם וכל חפציכם ימולא, התמירו וחברו בין התחתונים לעליונים, מזגו את תכונות האדמה לתוככם והיו אחד עימה ואז הביאוה אל מעלה, אל הלב ופתחוהו בעוצמה לכל מה שדופק על דלתכם: טוב, נעים, מוזר, פחות נעים, כל זה בא ללמד ולקדם את דרככם ע"פ עולם חומר זה, כוכב זה שקראתם לו ארץ, כך גם עליכם להיות במימד השלישי החומרי כדי להתקדם ולעלות למימדים גבוהים יותר.

ברוכים תהיו.

צ'אקרת מקלעת השמש – מאני פורה – אש, צהוב – מרכז האנרגיה

ברוכה את בת אור יקרה, שואלת את על מהותהמרכז השלישי, הרי הוא מקלעת השמש, ואכן שמש זו היא בתוככם ומזכירה לכם את מקור האנרגיה עליו אתם נסמכים, ואם אין לכם את אותה השמש המדהימה לחמם ולהאיר, אין לכם קיום. כך גם השמש בתוככם, אם תתישו את עצמכם, תהיו מרוקנים ואם לא תתנו לה די רוגע ומנוחה לא תיטיב עמכם ותאט את קצב פעילותה עד שתיצור בעיות וסתימות אנרגטיות ואלו יבואו לידי ביטוי בעיכול. ועיכול זה אינו פיזי רק אלא גם רגשי, עליכם לדעת לעכל את כל החווה והנחווה על ידכם בצורה רכה וזורמת ולא שורפת מחד או כמו אש דועכת מאידך. האש בתוככם צריכה לבעור תמיד במידה המחממת והנכונה וכדי לעשות זאת עליכים להתבונן בתחושות וברגשות: מטאבלוזים מהיר מדיי סימן ששורפים אתם וצריכים מעט לכבות, להאט ואילו אם תקועים אתם, יש עליכם להאיץ ולהעיר, לחמם ולהבעיר את האש הפנימית.

ברוכים תהיו.

צ'אקרת הלב – אנאהאטה – אהבה וחמלה – ירוק

בת אור יקרה, ברוכה השבה, האזיני לקולנו והעבירי מסרינו הלאה לרבים הסובבים אותך והשומעים קולך, השכיתי ושמעי כי דברים אלו חשובים המה: כשנכנס אדר מרבין בשמחה, על שום מה שמחה זו?

על שום פתיחת הלב שמתרחשת בימים אלו ומתעצמת, עוברים אתם מן הראש אל הלב, אך זקוקים אתם לשני אלו גם יחד, אם כי לא לראש הקטן אלא לראש הגבוה, לחיבור שלכם אל הנשגב תוך כדי פתיחת הלב. ןפתיחה זו משמעה מהי?

לא האהבה החומרית המותנית בדבר, כי אם לאהבה הבלתי מותנית, אהבה שחשים אתם התמזגות ואחדות הנפש, שחווים אתם לרגע בשהייה בטבע מופלא או בהקשבה למוסיקה שמיימית או כל דבר אחר שמרומם את ליבכם. כי פתיחת לב זו היא שגורמת לכם לרגעים להתחבר אל אני הגבוה בתוככם, אל חיבורכם לנשגב, לאינסופי. וככל שתרבו לפתוח את ליבכם כך, ערוצים נוספים ייפתחו, חייכם יהפכו קלים יותר במישור ארץ זה, שפע יזרום ברכות ובחופשיות ללא מאמץ וקושי אושר ימלא את יומכם, את קרוביכם אהוביכם וכל תמונת חייכם תשתנה.

אך על מנת לחוות זאת, בפניכם עבודה והתכוונות לשים את פעמיכם אל ליבכם יותר ויותר בעשייה ובנתינה ללא תמורה וכל אחד מכם צריך למצוא את הדרך לעשות זאת שתדבר אליו ותנגע בליבו. וכשעושים זאת אתם, היו מחוברים גם לאלוהי, לנשגב בתוככם שממוקם הוא מעל קוקודכם כי בהלימה נמצאים שני מרכזים אנרגטיים אלו.

תרגלו יוגה, נשימות, תרגלו שהייה באחדות עם אהובכם, וגם עם שונאיכם שכן שם השיעור קשה ומאתגר יותר, אך מרגע שתעברו אותו בהצלחה, הכל ייפתח בפניכם, עולם ומלואו הרבה מעבר למה שמסוגלים אתם כעת לתפוס בתודעתכם המוגבלת עתה כי ברגע שתיפתחו, לא יהיו עוד גבולות ומיגבלות רק אינסוף של ספע אהבה נתינה, עוצמה שלום ואחווה על כל האנושות כולה. והנכם יקיריי, בני אור יקרים בדרך, בשביל אל האור, כל אחד ואחת מכם הקוראים או שומעים מילותינו, נמצא כבר על הדרך ומתחיל כבר לפתוח את הלב בעצם ההיחשפות למילותינו אלו, התדרים משתנים וגם אם אינכם חשים זאת, התהליך כבר החל והולך הוא ומתעצם בעזרתם של בני אור רבים על פני יקום זה, השביל כבר נגלה לפניכם.

שמחו מנשמתכם והרחיבו את ליבכם! אמן.

12.12.2012 תקשור לסוף שנת 2012

בת אור יקרה ברוכה את ברוכה תהיי, ברוך הוא ברוך הבורא, ברוכים אתם בני האור. יושבת את כאן בביתך ומארחת את אותנו ואנו מברכים אותך על הכנסת האורחים מודים לך על שארחת אותנו במשכנך, באוהלך, בביתך שקיבלת פנינו בשעה הייעודה על אף עיסוקייך הרבים והכנת עבורנו את מקום ההתכוונות. נצלי אותו לימים הבאים, היי עמנו עוד ועוד על מנת שנשמע לך ושמעי את לנו.

ימים ברוכים המה, ימי מטר, ימי תדר, ימי ברכה למ שמתכונן נכונה ומכין עצמו, למי שמוכן לקבל על עצמו את השינוי, ומי שלא, לא יחוש זאת, אך את חשה זאת על גופך, בליבך, במשפחתך, בהכנתך לבאות. דרך חשובה עומדת לפנייך, כל צעד וצעד נחשב ומביא לבאות, לצעידה בשביל האור, עליו צעדו ישוייות גדולות ודגולות לאורך השדנים, לאורך ההיסטוריה ועכשיו הגיע הזמן שלכם בני האור, לעלות על השביל ולצעוד בלא פחד, בלא חשש על הנתיב המביא אתכם חזרה לעצמכם, חזרה לאני האמיתי שלכם ששכחתם אותו בבואכם לארץ זו. תהליך היזכרות המה, הזדככות הנשמה וחיבורה חזרה למקורה, לאלוהי, לאינסופי. הוא לא רחוק בשמים אלא כאן, בכוונותיכם, בליבכם, רק השכילו לפותחו, לשחרר את כל החסר, את כל האין, את כל הפגיעה והכאב ואז אוצר גלום יתגלה שמה, אוצר אינסופי המשותף לכולכם, לכל הבריאה הזו הפרוסה לרגליכם.

הגענו לכאן בגוף של מלאך על מנת שתוכלו לשמוע לראות להרגיש אותנו ולהתחבר למהותכם הפנימית העמוקה של בני האלוהים, של נצר עם ישראל, של אבינו שבשמיים ואבינו שבגוף, אברהם. תפקיד חשוב ביותר ניתן לכם בימים אלו בני הלאוהים להעלות את התדר ולהפיצו לחלקים אחרים בעולם. יש מקומות רבים בעולם שחווים עוצמות אלו כמוכם, אך כאן במדינתכם, בארציכם במקום מושבכם תדר גבוה במיוחד וריבוי בני אור, בני אלוהים העוסקים במלאכה כל אחד מכיוונו שלו ובדרכו אך כולכם אור אחד גדול שיוציאכם מעבדות לחרות, מחושך לאור. וימים אלו הבאים עליכם לטובה, מיוחדים הם על אחת כמה וכמה עקב מבנה גרמי השמיים, מיקום השמשות והירחים והכובים ליצירת איזון מוזלם שלא ישוב עוד מיליוני שנה ולכן משימתכם כה חשובה עתה, כי עכשיו הוא הזמן, אין לדחות עוד שכן המחר כבר כאן. השינוי כבר בפתח, אך יש לעבוד, להכינכם ולקבלו בצורה הטובה ביותר על מנת שלא יתאדה לו ויתבזבז על גופים ריקים וחלולים שאנם יכולים להתמירם בתוכם.

השכיתי ושמעי קולנו באוזנך, לחישותינו על לוח ליבך, גם ברגעים הקשים וברגשות סוערים כבר מודעת את להיותנו שם וכל שעלייך לעשות הוא מייד להיזכר בנו, ולהחליפם באהבה וקבלה על מנת לשדרג ולשנות את התדר ולהעצימו עוד ועוד… תרגול ילדתי אינו מן הנמנע, לשבת ולמדוט לשבת ולמצוא את השקט והשלווה בתוכך והניקיון ואז משם תבוא הישועה, תצוץ ההכרה האינסופית לא את כה מחכה. היא כאן מחכה לך שתיאותי לראותה, להסיר החסימות העננים ולהביט בה בלב פתוח ובעיניים פקוחות כי חסרת גבולות היא ושואפת להתרחב ולמלא כל. כזו היא נפלאה ואינסופית מרתקת ומדהימה בעוצמתה וביופייה וכל שעלייך לעשות הוא להמשיך ולתרגל, לא להתעצל, לנקות מעלייך עוד ועוד שיירים של כעס ואשמה, של יגון ועצבות והיא תבצבץ לה מול עינייך וככל שתתרגלי ילדתנו היקרה, היא תופיע שוב ושוב אך מול עינייך הקורנות ותמלא את גופך והוויתך ויומך ותובילך קדימה אל החלק הבא של חייך שייפתח לפנייך כמו ספר פתוח של סיפור מרתק ויפהפה.

אנו כאן לייעץ לסייע ולתמוך לאהוב לחבק ולעזור בכל שתזדקקי לו להתליך הזה, רק אמרי והתכווני ואנו כאן איתך.

היי ברוכה יקירה.

תקשור על הוריקן סנדי והסערות המתחוללות סביב 1 בנובמבר 2012


בת אור יקרה, השלום לך והברכה, הגענו אלייך לטקס עצה  שכן הכל מתדפק על דלתך, כאב, צער, סערות, בפנים בוחוץ ומה עושים בשעה זו, כיצד שומרים על קור רוח? על צעידה בדרך? מה השיעור הנלמד כאן וכיצד להקטין את הסבל?

השכיתי ושמעי, השמיים לוחשים לך את הדברים, הגלים מגלגלים לרגלייך את האמת, האמת היא גם וגם, רוגע ושלווה, מצד אחד וסערה הומה מצד שני, במה תבחרי? הבחירה בידייך, בכל רגע ורגע עלייך לבחור את הרוגע והשלווה גם כשסערה עומדת בפתחך כי בחירה בסערה (סערת הרוחות) רק תעצים את הסערות שבחוץ ואילו השקט והשלווה ישכינו שלווה ושקט גם סביב לך, לא משנה מה קורה במציאות של אחרים סביב.

המציאות רוגשת, האדמה רועשת, הטבע מתהפך בקרבו מנער ומנקה את שהאדם עושה לו, אלו תוצאות המגע שלכם, מגע ידכם, אילו שמרתם על האיזון, על הטבע, על כל שניתן הוא לכם, שום מחסור שום כאב שום סבל לא היו בעולמכם כי אם רק טוב ושפע. זהו טיבו של העולם, זהו טיבו של האלוהי, אלא שאתם שכחתם והתרחקתם כל כך ממנו עד שנשכחה לכם הדרך ופוגעים אתם שוב ושוב בעולמכם שלכם, אם כי היכן תחיו?

רק חצי מהעולם הוא אתם ואילו הרוב נסתר הוא מעינכם, וחושבים אתם ששולטים על העולם ומראה לכם העולם ששולט הוא בכם וגובר על כל מה שבניתם ופיתחתם שכן לא קשובים אתם ללחישות היקום , לכאבו ועל כן מפעם לפעם מתהפכת האדמה, הים והגלים כדי לעוררכם ממרבצכם בחוסר מעש או בהרס מתמשך.

רפאו עצמכם, רפאו ליבכם, רפאו אדמתכם וילדכם כי רק זו הדרך, דרך הלב דרך החמלה והאהבה ולא דרך ההפרדה והשנאה. כוחות החושך תמיד יהיו המה אך ככל שתגבר דרך האור אותה אתם תנחילו מהחוצה פנימה והפוך, כך יקטן כוחו עד שיתאדו להם כלעומת שבאו. עדה את כי יש אנרגיה מזון וכל מחסור שהוא בלי די על מנת להאכיל ולחמם את כל אוכלוסיית כדור הארץ שלכם, אך כוחות אלו מונעים זאת על מנת לשמר הסבל ולהגביר שליטתם. תקופה זו עומדת להסתיים שכן עבודת האור בעולמכם רבה היא עד שתגיע למסה הקריטית ותגבר ותתעצם ותקיף את כולם עד שישטף העולם באור וסבלם של כל הברואים יישטף גם הוא.

השכיתי ושמעי את לחישות היקום לך, את ליטוף הרוח, את אדוות הגלים, את הרחש בחול שהופך הסרטן, היי ערה לכל מה שסובב סביבך כי הכל אחד הוא, את וילדייך, ואהובייך ומורייך ותלמידייך וחברייך, כולם אחד המה ועד שתבינו זאת בליבכם ותיזכרו זאת בנשמתכם תמשיכו לסבול, כי רק סבל מובילכם לחיפוש פתרון אחר, לחיפוש דרך אחרת לעלייה על שביל האור, אל דרך האהבה והחמלה.

תקשור לסתיו 14 באוקטובר 2012

הסתיו בפתח ועימו תקופה של שינוי, שינוי לטובה, אך שינוי אנרגטי כמו כל שינוי כרוך הוא בתזזית, ברעד. חלקכם תחושו אותו יותר, חלקכם תחושו אותו פחות, אך יהיה ניכר הוא בגופכם, בנשמתכם, בנשימתכם, במאכליכם, במנהגכם באורח חייכם.

מה עלינו לעשות על מנת להישמר?

לשמור על איזון, על גבולות, על תזונה נקייה ונכונה על התמלאות נארגטית ולא ריקון. על בחירה מחודשת בדרך בה אתם צועדים, על האנשים בהם אתם מוקפים על הדברים אותם אתם שומעים וקוראים, על המילים אותם אתם בוחרים. הבחירה נמצאת בכל עת, בכל סיטואציה, בכל צומת וכל אחת ואחד מכם צריך להתפקס ולבחור מחדש. שום דבר אינו מובן מאליו, הכל כאן ועכשיו ויכול להיעלם ולהופיע כמשהו אחר. ברגע שתשכלו לבחור, יישאר הוא לשירותכם, ואם לא, ייכלה ויבוא דבר אחר במקומו.

השכיתו ושמעו את ניגון הציפורים, את רחש הגלים, את משבי הרוח שמביא עימו הסתיו, את משק כנפי הפרפר הלבן בגינתכם, הכל מסונכרן, הכל מדוייק והכל כרוך זה בזה. בחירה אחת נכונה יכולה למשוך אחריה שובל של תוצאות חיוביות שיתגשמו ביומכם כחוויות נעימות ומפרות ואילו בחירה אחת שגוייה עלולה להביא להרס וכאוס בחייכם אם תשכילו להתחבר פנימה, הלקשיב, להיות ערים למתרחש מבפנים ומבחוץ, הבחירה הנכונה תמיד תואר עבורכם ותסומן ולא יהיה היסוס באשר לכיוונה החיובי.

הרבו בעשייה, אל תתכנסו פנימה אם כי הפנו את העשייה פנימה למצוא את האור הפנימי שיאחד אתכם כאנושות אחת שמכפחה, כאני האלוהי, כי אני הוא השורה בתוככם, בתוך כולכם, וכולכם ילדיי ללא קשר לצבע עורכם או בחרית אמונתכם, כולם ללא הבדל נועדתם לחפש את האור עד שייצא ויואר מתוככם בכל עוזו ויתאחד עם אור האלוהות ועד אז עליכם לחיות בעולם זה ולעבוד בדרך אל האור ומציאתו בפנים פנימה.

כינוס החושים פנימה – פראטיאהרה, היא הדרך לעבור את הסתיו אין זה אומר חוסר עשייה או ישיבה ללא עת במדיטציה אלא דווקא הבאת השקט השלווה אל תוך החיים האלו ממש בכל תחום בכל עשייה.

התבוננו על הגוף הפיזי ומה הוא צריך, מה מיטיב עימו ומהמשרת יותר. התבוננו על התודעה, מה מרגיע אותה ומשקיט, מה ממלא ומעצים אנרקטית ומה מרוקן. בעת שכזו בה יש ירידה אנרגטית טבעית, עלינו לעסוק בשימור האנרגיה ולא בכיולייה ועל כן הבחירות הנכונות הן אלו שכאן כדי לסייע בידכם.

הנזלת, וירוס הבטן, כאבי הראש הם תסמינים הבאים לסמן שמשהו סוטה מכיוונו, שמשהו דורש כיוונון ותיקון שכן בזמן נכון ואנרגטי מאוזן הגוף ומאוזנת הנפש וחיים הם בהרמוניה. וכהרמוניה זו מופרת מגיעים התסמינים הפיזיים, מגיעים התחלואים ובאים הם רק להעירנו לפני החורף, על מנת לאזן ולהגיע לתקופת החורף בשיאנו.

לא סתם תקופה זו היא מן היפות בים, שכן שהו השקט שלפני הסערה. זמן להכנות ולהתארגנות, להתמלאות ולצדיה, רגיעה נפשית, להצטייטדות בכל מה שצריך על מנת לעבור את החורף ברוגע יחסי.

מהפכים צפויים בחודשים אלו ממש, התעוררות פוליטית חברתית מחודשת שתוביל לשינוי, לא מיידי, אך הוא ייחל לקרות אחרי תקופה של שנים של קיבעון שכן רוחות חדשות נושבות במקום מושבם של מנהיגים. השכיתו ושמעו לאן הרוח נושבת וזרמו עימה שכן תיקח אתכם לחוף מבטחים שם תוכלו להמשיך ולהתאחד בעבודת האור, בשימור האור והשמחה!

ברוכה תהיי בת אור יקרה,

ברוכה בדרכך, בהפצת האור, באורך. אנו איתך.

סגור לתגובות.