שיעורי יוגה בשידור חי אונליין

מתרגלים יקרים, לקח זמן, אבל הבטחתי ואני נוהגת לקיים את הבטחותיי, אז הנה אנחנו מתחילים בשיעורי היוגה בשידור חי אונליין החל מספטמבר 2014. היתרון הוא ברור, שיעור יוגה בנוחות ובשקט של ביתכם, ללא העלות והזמן של הנסיעה הלוך וחזור. והכי כיף שזה קל פשוט וזמין לכולם כל מה שצריך הוא:

1. מקום שקט ופנוי, רצוי ליד קיר

2. מזרן יוגה לתרגול, שמיכה וכרית (אם יש רצועה או עניבה ובלוק או ספר עבה זה מצויין)

3. קו אינטרנט יציב

4. מכשיר עם מצלמה (מחשב, טאבלט, טלפון) ומיקרופון.

נכנסים לעמוד של לוח השיעורים ובוחרים את השיעור המתאים לכם מהרשימה המוצעת מטה, ע"י קליק על הלינק המצויין, אפליקציית ZOOM תרד אל המכשיר שלכם תוך כמה שניות ותיכנסו לשידור. ממליצה להיכנס לשיעור כחמש דקות לפני שעת ההתחלה על מנת שנוכל לוודא כי הסאונד והמצלמה פועלים ואתם רואים ושומעים אותי כמו שצריך. וכמובן לשלם עבור כמות השיעורים שבחרתם לחודש.

ימי שני – 20:30 ויניאסה מתקדמים 2-3            https://zoom.us/j/987146734

ימי רביעי 19:00 בהשראת איינגאר רמה 1-2    https://zoom.us/j/305900314

ימי שישי 4:30 בהשראת איינגאר לכל הרמות    https://zoom.us/j/180804512

עלויות:

על מנת שתוכלו להתנסות ולהחליט האם השיטה עובדת עבורכם (אגב זה יכול להשתלב נפלא עם כל תרגול אחר שאתם עושים) החודש הראשון, עד סוף ספטמבר, יעלה רק 30$ ל- 4 שיעורים ו- 60$ לחופשי חודשי.

החל מהחודש השני, 4 שיעורים בחודש יעלו 60$ בלבד וחופשי חודשי יעלה 90$ בלבד (12 שיעורים בחודש!). בנוסף, כל חבר שתצרפו לשיעורים, יזכה אתכם בהנחה של 25% בחודש העוקב.

התשלום מתבצע באמצעות PAYPAL חודש בחודשו ללא כל התחייבות או עמלה נוספת. אנא דאגו לבצע התשלום לפני ההתחברות לשיעור ע"י בחירת האופציה המתאימה לכם בכפתור הבא:

Monthly Subscription – Online

סגור לתגובות.