תרגול חודשי של מדיטציה מודרכת

אני שמחה לבשר כי המדיטציות החודשיות בהנחייתה המסורה של מיכל ארגוב רזניק, שבות לאחר חופשת לידה ארוכה. בחודשים הקרובים נתכנס לנו אחת לחודש בימי שישי בבוקר ב- 8:30 ועד 10:30.

להלן המועדים הקרובים:

מדיטציה לכבוד יום האשה הבינ"ל 28.2

מדיטציית שמחה לכבוד חג פורים 21.3

מדיטציית התחדשות עם בוא האביב 11.4

המפגש הקרוב: מדיטציה נשית

בזמנים עברו יכולנו להתכנס ליד הבאר, לשבת באוהל האדום, לכבס יחד בנהר, לשהות באנרגיה הנשית בחברותא, ולחלוק את שעל לבנו. בימינו המודרנים, יש לנו את "יום האשה" שיזכיר לנו…

את מוזמנת להתכנס יחד, להתחבר לאיכויות הנשיות שבתוכך ולגלות את האלה שבך .

נתכנס למעגל של מדיטציה מודרכת וקלפים תומכיםבבוקר יום שישי 28.02.14 בשעה 08:30-10:30

ביוגהמה – הבית למודעות וליוגה, הגבעה 19 ב' באבן יהודה.

אין צורך בנסיון קודם, רק לבוא ולחוות!

לפרטים נוספים ולהרשמה:

מיכל 054-4660205 micalles@gmail.com ליאת 054-5256110 liat@yogama.co.il

עלות: 60 ש"ח לחברי יוגהמה ומטופלים, 70 ש"ח למשתתפים חדשים

על המנחה:

מיכל ארגוב רזניק – מטפלת דרך תקשור, הילינג, דמיון מודרך, קריאה טיפולית בטארוט ועוד. מנחה סדנאות ומעגלי מדיטציה. בוגרת לימודי הילינג , טארוט ורפואה אינדיאנית ב"מרכז לאימון רוחני", קורסי תקשור והתפתחות עליונה אצל הילה טל, קורס איורוודה 1 (אבחון ותזונה) והשתלמויות שונות בתחום ההוליסטי. בעלת תואר ראשון בארכיטקטורה. מתרגלת יוגה ומדיטציה. נשואה ואמא לשלושה.

נשמח לראותכם,

ליאת ומיכל

רקע כללי:

את מפגשי המדיטציה אנו מקיימות אחת לחודש ביוגהמה, במקום קסום ובאוירה אינטימית, תוך ליווי אישי ובהנחייתה של מיכל ארגוב רזניק, מורה מנוסה ומוערכת בתחום ההילינג, המדיטציה והתקשור.

מהי מדיטציה?

מדיטציה היא תרגול של שינוי מצב התודעה. יש אינסוף דרכים לתרגל מדיטציה – בתנועה, בקול, בשקט. המדיטציה השבועית ביוגהמה היא תרגול דרך דמיון מודרך, בו אתם מובלים בהנחיה מלאה אל תוך התהליך.

מה מאפשר התרגול?

על-ידי תרגול חוויתי, נוכל ליצור שקט פנימי, הרגעה ומיקוד. נקבל כלים מיידים ונגישים, ובתרגול רציף נביא לתפקוד זורם ולהתמודדות פשוטה יותר עם החיים האינטנסיביים של ימינו. דרך התרגול נכיר מושגים מעולם הרוח, ניגע בתחומים מגוונים ונקבל תובנות שיאפשרו לנו הבנה עמוקה יותר של עצמנו, והכוונה של חיינו. נעשה שימוש בקלפי טארוט כדי לקבל הכוונה ואור.

המפגשים מתקיימים ביוגהמה – הבית למודעות וליוגה באבן יהודה. להוראות הגעה. יש לבוא בבגדים נוחים וחמים, ואין צורך בנסיון קודם. לפרטים נוספים ולהרשמה:

מיכל 054-4660205 ליאת 054-5256110 liat@yogama.co.il

עלות למפגש בודד 60 ש"ח למתרגלים מן המניין ביוגהמה ומטופלים של מיכל, 70 ש"ח לאורחים.

מחכות לראותכן,

מיכל וליאת.

סגור לתגובות.